NAJEMCY

DAVIDE LIFESTYLE

Atelier istnieje na polskim rynku od 2005 roku, jest odpowiedzią na zmieniający się gust i świadomość stylu Polaków, a także wciąż rosnącą potrzebę obcowania z pięknymi przedmiotami. W nowej, prestiżowej lokalizacji Davide Lifestyle składa się z trzech części tworzących jeden wspólny koncept salonu mody ekskluzywnej. Pierwsza część to monobrand poświecony w całości wyrafinowanej marce Corneliani, która w swych projektach perfekcyjnie łączy tradycyjne rzemieślnictwo z odrobiną nowoczesności, tworząc wyjątkowe kreacje dla prawdziwych koneserów mody męskiej. Odrębną przestrzeń zajmuje kolekcja damska, czyli interesujący monobrand Fabiana Filippi, w którego rodowód wpisana jest tradycja włoskiego rzemiosła współistniejąca ze współczesnym spojrzeniem na design. Uzupełnieniem całości jest multibrand Davide oferujący przegląd pieczołowicie wyselekcjonowanych, najlepszych światowych marek takich jak: Brunello Cucinelli, Zimmerli, Kiton, Maffeis, Borrelli, Loro Piana, Canali czy Santoni.

Fabiana Filippi

Firma Fabiana Filippi powstała w oparciu o wyjątkową tradycję kaszmiru w Umbrii, gdzie krajobraz jest zarysowany przez drzewa oliwne i dębowe jak na renesansowym obrazie. W to dziedzictwo wpisują swoje własne kody: graficzne linie skontrastowane z płynnymi kształtami, którym towarzyszy paleta odzwierciedlająca gamę kolorów natury. Dla Fabiany Filippi styl jest wyrazem wolności, skondensowanej w “przytulnym minimalizmie” o autentycznej i intrygującej esencjonalności. Dużą wagę przywiązuje się do czystości surowców i trwałości procesów produkcyjnych, tworząc elegancję opartą na szacunku dla ziemi i ludzi.

Zegna

Zegna, założona w 1910 roku jako producent tkanin, jest uznawana na całym świecie za wiodącą markę luksusowej odzieży męskiej i część Grupy Zegna. Pod kierownictwem artystycznym Alessandro Sartori, Zegna wkroczyła w nowy, ekscytujący rozdział naszej historii, podążając dalej tą samą drogą, która sięga ponad 110 lat wstecz. Choć podróż zawsze była ważniejsza od celu, Zegna wchodzi dziś w nową erę z nowoczesnym znakiem marki, który oddaje hołd Naszej Drodze. Znak firmowy w kolorze wiktoriańskim, będący graficzną reprezentacją wszystkiego, co zrobiliśmy i co zamierzamy zrobić, przewija się teraz przez każdą tworzoną przez nas kolekcję.

Restauracja Nuta

„Nuta” to autorska restauracja stworzona przez Andrea Camastra będąca zwieńczeniem jego zawodowej kariery. To miejsce dedykowane kuchni, której poświęcił życie oraz każdej nucie smaku, która gra w jego sercu. Kuchnia inspirowana pięknem, sztuką i nauką. Przepełniona silnymi emocjami inspirującymi do kreowania wyjątkowych potraw i poszukiwania nowych idealnych smaków. „Nuta” to miejsce stworzone pasją Chefa i wyjątkowego Zespołu ludzi!

Audi City Warszawa

Salon Audi City, usytuowany w samym sercu Warszawy, to wyjątkowa przestrzeń – jedno z kilku takich miejsc na całym świecie. Spotykają się tu najbardziej innowacyjne technologie, najwyższa jakość obsługi i najnowocześniejsze techniki prezentacyjne. Natomiast nasi eksperci Audi pozostają do Twojej dyspozycji na każdym etapie zakupu nowego samochodu.

AlmiDecor

Firma AlmiDecor została założona w 1991 roku. Dzięki nowoczesnemu podejściu do biznesu oraz dbałości o wysoką jakość produktów, szybko stała się kultową marką w segmencie premium. Do szybkiego wzrostu jej rozpoznawalności przyczyniły się takie aspekty jak wyjątkowa prezentacja produktów, nietypowe dla tamtych czasów, bogato dekorowane witryny sklepowe oraz obsługa klienta na wysokim poziomie. Pięknie zaaranżowane salony oraz wyjątkowa atmosfera, która w nich panowała przyciągały coraz to większe grono wiernych fanów, którzy poszukiwali oryginalnych mebli i dodatków do wnętrz w unikalnym wydaniu. Sieć AlmiDecor, posiadając ponad 50 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklepy w Pradze oraz w Wilnie, obsłużyła w ciągu 10 lat, ponad 6 milionów klientów! Obecnie marka AlmiDecor prowadzi nowoczesny sklep online www.AlmiDecor.com oferujący unikalne produkty premium.

Green Caffè Nero

Filozofia Green Caffè Nero jest prosta, Wielokrotnie nagradzana włoska kawa, Przyjazna atmosfera, Świetne jedzenie i Doskonała obsługa. Nasze kawiarnie to niecodzienne połączenie wiekowych europejskich mebli z urokiem lokalnego sąsiedztwa. Znajdziesz u nas biblioteczki sięgające sufitu, misterne okucia ręcznie wykonane przez naszych kowali i przytulne kąciki, tak wewnątrz jak i na świeżym powietrzu, z których możesz w spokoju pogapić się na świat.

La Vie Skin

Z miłości do piękna i życia – właśnie tak narodziła się ekskluzywna marka kosmetyczna La Vie Skin. Przez kilka lat w naszym niemieckim laboratorium dobierano najbardziej efektywne komponenty, a wszystko po to, aby stworzyć kremy, które spowolnią czas…
Od samego początku naszą ideą jest miłość do piękna i życia. Dzięki temu tworzymy produkty, którymi inspirujemy osoby wyjątkowe, dzięki którym jesteśmy częścią ich życia.

Showroom Heban

Galeria Heban jest jednym z największych salonów z wyposażeniem wnętrz w Warszawie i całej Polsce. Na przestrzeni 3000 m2 prezentujemy najlepsze światowe wzornictwo. W ofercie posiadamy luksusowe marki włoskie, hiszpańskie i niemieckie – spotkanie unikalnego, światowego designu w jednym miejscu.